logo
nasz zespół

Joanna

Joanna Rydzyńska - Make Up Artist

Dyplomowana Mistrzyni Makijażu i Stylizacji.Mistrzyni Polski Szkół Wizażu 2008. Makijaż jest Jej prawdziwą pasją . Swoje artystyczne powołanie odkryła mając kilkanaście lat, malując pejzaże.

Teraz przyznaje, że twarze są Jej „ płótnem”. Wizażem zajmuje się od 12- tu lat. Makijaże „ szyje na miarę” . Pracuje na planach zdjęciowych, z korporacjami i klientkami indywidualnymi. Prowadzi indywidualne lekcje makijażu i kursy wizażu dla przyszłych wizażystów. Wykonuje makijaże okolicznościowe.

Z Joanną mogą Państwo umawiać się również bezpośrednio pod numerem telefonu +48 505 503 486

Alona

Alona Warankowicz #dziewczynamaluje

Stylistka paznokci, podolog z wieloletnim doświadczeniem. Niesamowicie ambitna osoba! Mnóstwo czasu poświęca na doskonalenie swoich umiejętności, które w tym zawodzie są istotne. Interesuje się nowymi trendami w stylizacji paznokci. Chętnie podejmuje wyzwania a praca jest jej pasją co stara się się przekładać na relacje z klientami. Jest osobą bardzo energiczną i otwartą, pragnie, aby każdy mógł poczuć się w jej towarzystwie swobodnie i relaksując się miło spędzić czas. Prawdziwa czarodziejka paznokci Na wizytę możecie się Państwo umówić pod numerem telefonu +48 530 209 914 lub przez internet dokonując rezerwacji on-line

www.dziewczynamaluje.versum.com
Piotr

Piotr Cudny - Recepcjonista.

Pogodny i pracowity. Lubi nowe wyzwania i pracę z ludźmi.
Interesuje się sportem, muzyką i komputerami.

Alona

Alicja Szydło - Fryzjer

Wiele lat pracowałam w Teatrze Dramatycznym w Warszawie jako charakteryzatorka i garderobiana. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze sztuką, 10 lat temu zrozumiałam, że chce zostać fryzjerem i rozpoczęłam zawodową edukację w tym kierunku. Uwielbiam swoją pracę za możliwość ciągłego rozwoju i kreowanie wizerunku osób z którymi pracuję. Lubię kontakt z ludźmi i „wymianę dobrej energii”. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i miło spędzam czas z rodziną.

Katarzyna

Katarzyna Szczupak - Fryzjer

Zawód fryzjera jest moją pasją, którą wykonuję od 16 lat z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam pracować z ludźmi i sprawiać im radość przeprowadzając nowe „metamorfozy”. Dzięki optymistycznemu nastawieniu do świata daję od siebie 120%.
Oprócz fryzjerstwa uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną a w wolnych chwilach wyciszam się przy malowaniu obrazów...

Monika

Monika Błaszczak - Fryzjer

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2002 roku i do dziś jest, to moja wielka pasja. Inspiracją dla mnie jest piękno świata i ludzkie emocje. Ponad wszystko kocham klasykę i elegancję, śmiało twierdząc, że piękny włos to zdrowy włos. W mojej pracy liczy się człowiek dlatego cieszę się jeśli choć trochę mogę uzdrowić duszę i włosy.
Wolny czas spędzam aktywnie na powietrzu choć nie gardzę rownież dobrą książką i ciepłym kocem.

Irmina

Irmina Kozieł - Fryzjer

Ma ponad 15 letnie doświadczenie we fryzjerstwie. Jest znana jako jedna z najlepszych kolorystek w Warszawie, jest specjalistką w koloryzacji „hand-made „ czyli refleksach i balejażu rysowanych na włosach, co daje niepowtarzalnie indywidualne efekty włosów rozjaśnionych przez słońce. Potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Od kliku lat pracuje jako edukator marki L’OréalProfessionell jako członek Artistic Team Poland L’Oréalkreując trendy na scenie polskiego fryzjerstwa. W pracy z klientką łączy umiejętności dobrej komunikacji, empatii i indywidualnego podejścia z profesjonalizmem, perfekcjonizmem i wykorzystaniem umiejętności, doświadczenia i wiedzy. Ceni sobie najwyższą jakość usługi i obsługi klienta. Nigdy nie ma dość nauki, poznawania najnowszych technik i tworzenia swoich. Ambitna, energiczna, konkretna, empatyczna, otwarta i zorganizowana – co ułatwia jej wykonywanie jednej ze swoich życiowych miłości jakim jest fryzjerstwo.

Wszystkie prawa zastrzeżone @Copyright 2019